Pazartesi, 11 Aralık 2017
.
.
chevron_left chevron_right
SPOR

Kayserispor Başkanı Erol Bedir Oltu’da!

Spor Toto Süper Lig takımlarından Kayserispor’un kulüp başkanı Erol Bedir memleketi Oltu’ya geldi. Bedir, 25 Mart Oltuspor hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

2168 Toplam Gösterim
Kayserispor Başkanı Erol Bedir Oltu’da!

Takımı Kayserispor’un Erzurum’da kampa girmesini fırsat bilen kulüp başkanı Dr. Erol Bedir, memleketi Oltu’ya geldi.

 Oltu 25 Mart Spor Kulübü yöneticilerinin görüşme daveti üzerine kulüp temsilcileriyle bir araya gelen Bedir, 25 Mart Oltuspor’a elinden gelen tüm imkanları seferber edeceğinin sözünü verdi. 25 Mart Oltuspor futbol takımını artık daha yakından takip edeceğini belirten Başkan Dr. Erol Bedir, “Futbol gerçekten çok farklı bir oyun. ‘Şunu tanıyorum alayım oynasın, bu çocuk şunun oğlu, takıma alalım’ şeklinde hareket ederseniz başarı hayal oluyor. Ancak ben 25 Mart Oltuspor’da top koşturan kardeşlerime, kulüp yöneticilerinin de tavsiyeleri doğrultusunda ekstralar yapmaya hazırım. Diğer çocuklar 3 kez deneniyorsa ben bizim Oltulu çocukları 5 kez denetirim. Gerisi kendisinin yetenek ve azmine kalmış” dedi.

 Oltu’da akrabalarıyla bir araya gelen Bedir, Oltu Cağ Kebabı yemeyi ihmal etmezken bir takım açıklamalarda bulundu. Başkan Dr. Erol Bedir, “Oltu’ya hasret gidermeye, eşi dostu görmeye geldik ve Oltu Cağ Kebabı da yiyelim dedik. Az yiyelim dedik ama 10-11 cağda ancak bıraktık. Gerçekten çok leziz” dedi.

 Spor kulüplerini sadece çocuklara futbol oynatan ya da başka spor faaliyeti yaptıran kuruluşlar olarak görmediğini ifade eden Bedir, “Ülkemizde kötü alışkanlıkların arttığı, her yerde her türlü kötülüğün olduğu bir ortamda spor kulüplerini, en azından hem çocukların kendilerini hem de yakınlarını spora çekip beden ve ruh sağlığını düzelten bir ortam olarak görüyorum. Bu manada emek veren amatör kulüp yöneticilerini tebrik ediyorum çünkü çok zahmetli bir iştir. Vurduğunuz kapılar kolay kolay açılmaz, kimse de derdini dinlemez. Şirin ilçemizin spor kulübünü yönetme görevini yürüten yönetici arkadaşlarımızı ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

 Kadrolarına katmak üzere oldukları eski Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu ve Kayserispor’un bu yıl ki hedefi hakkında da açıklama yapan Başkan Dr. Erol Bedir, “Kulübün adı Kayseri, başkanı da Erzurum’luysa en üstte hangi sıra varsa hedef orasıdır. 1. sıradan 18. sıraya kadar baktığınız zaman ufuk çizginiz en azından ortayı gösterir. Ufuk çizgisinin yukarısını hedefliyoruz. Sabri Sarıoğlu ile henüz netleşen bir anlaşmamız yok. Kendisi Erzurum’daki kampa geldi ancak ailevi nedenlerden dolayı henüz ortada imzalanmış bir anlaşma yok” şeklinde konuştu.

 Konuşmaların sonunda 25 Mart Spor Kulübü yöneticileri Başkan Erol Bedir’e, Oltu Taşı Tesbih ve üzerinde Oltu Şura Hükümeti mührü bulunan kulüp anahtarlığı hediye etti.

 Bu arada Kayserispor Başkanı Erol Bedir, 25 Mart Spor Kulübü Başkanı Ahmet Zengin’in şehir dışında olmasından dolayı yöneticiler İsrafil Albayrak, Mahmut Akçelik, Murat Cengiz ve Metehan Kaya ile görüşme gerçekleştirirken, 25 Mart Oltuspor’un gerçekleştireceği proje içinde yer alan ‘büyük kulüplerin tesislerini gezme’ adımında da yardımcı olacağını ifade etti.

 Kayserispor Kulübü’nün kapılarının her zaman 25 Mart Oltuspor’a açık olacağını ifade eden Bedir, gençlerin, Beşiktaş Kulübü’nün de tesislerini gezmesi-tanıması konusunda kulübe yardımcı olacağını belirtti. Hatırlanacağı üzere Galatasaray’ın eski milli futbolcusu Hasan Şaş da geçtiğimiz haftalarda geldiği Oltu’da, 25 Mart Spor Kulübü’ne Galatasaray’ın tesislerini gezme-tanıma konusunda yardımcı olma sözü vermişti.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft