Pazartesi, 11 Aralık 2017
.
.
chevron_left chevron_right
NARMAN

Narman Belediyesi'ne Silahlı Saldırı!

Son günlerde gerek Narman için yaptığı ciddi hizmetler, gerekse referandum kampanyasında sergilediği yüksek performans nedeniyle, kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Narman'ın Ak Partili Belediye Başkanı Ahmet Yücel İşleyen'e iddialara göre gözdağı verilmek istendi.

255 Toplam Gösterim
Narman Belediyesi'ne Silahlı Saldırı!

Akşam geç saatlerde, referandum kampanyasıyla ilgili gittiği köylerden döndükten sonra, beraberinde Yazı İşleri Müdürü ile makamında durum değerlendirmesi yapan ve bu sırada dışarıdan gelen silah sesiyle irkilen Başkan Yücel Ahmet İşleyen, ne olup bittiğini anlamaya çalışırken, henüz eşgali yada kimliği saptanamayan kişi ya da kişiler tarafından makam odasına karşı silah sıkıldığını farketti. Durumu anında güvenlik güçlerine bildiren Başkan İşleyen, partisini de durumdan haberdar etti.

 

Henüz saldırının içeriği ile ilgili net bilgi elde edilemezken, silahtan atılan kurşunların belediye binasının kapısına ve camlarına isabet ettiği görüldü.

 

Saldırıyla ilgili bir açıklama yapan Başkan İşleyen, bu tür saldırıların ve tehditlerin kendisini doğru bildiği yoldan ayıramayacağını belirterek, "Referandumdaki çalışmalarımız ve ilçemize yaptığımız hizmetlerimiz belli ki birilerini rahatsız ediyor. Fakat unutmasınlar ki, onlar kurşun sıktı diye kimse ne korkar ne de Ak Parti'ye sırtını döner. Bu saldırının en kısa sürede açıklığa kavuşmasını istiyorum" dedi.

 

POLİS KISKIVRAK YAKALADI

Saldırının ardından güvenlik önlemlerini artıran polis Narman’da kuş uçurtmadı. İlçenin giriş ve çıkışlarını tutan ekipler Ahmet Yücel İşleyen'i hedef aldığı düşünülen silahlı saldırının şüphelilerini kıskıvrak yakaladı. Şüphelilerin üzerinde saldırıda kullanıldığı tahmin edilen 2 adet silah ele geçirildi.

 

Emniyet zanlıların sorgusunu sürdürürken bir yandan da maddi delillerle saldırının ayrıntılarını çözmeye çalışıyor.

 

Kaynak: Sanal Basın

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft